GTDG DERNEĞİNDE YENİ DÖNEM

Yabende
Tarih Ekim 07, 2018, 9:51 am
3 mins

08.07.2018 tarihinde Genç Tasavvufçuları Destekleme ve Geliştirme Derneği Olağanüstü Genel Kurul Toplantısını geniş katılımla gerçekleştirdi.

Derneğin Turgutlu temsilciliğinde gerçekleşen Olağanüstü Genel Kurul toplantısı dernek üyelerinin hazır bulunmalarıyla başladı. Açılış ve yoklamanın ardından sunulan teklifin kabul görmesiyle Divan Başkanlığına Ender Aydoğan, Divan Katipliklerine ise İlim İrfan Çimdiker ve Tuğçe Kanar seçildi. Divan Başkanlığını Ender Aydoğan, divan katipliklerini Tuğçe Kanar ve İlim İrfan Çimdiker’in yürüttüğü kurulda ilk olarak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gülten Karagöz 2018 yılı ilk altı aylık faaliyet ve denetim kurulu raporlarını hazirunun oylarına sundu. Oy birliğiyle kabul edilen faaliyet raporunun ardından dernek bünyesinde gerçekleştirilen ve gerçekleştirilmesi planlanan birçok faaliyette yönetimin ve gençlerin desteklerinden söz edildi.

Faaliyet planlamalarının ardından yeni yönetimin belirlenmesine geçildi. Yönetim nezdinde görev almaya istekli üyeler diğer üyelerin onaylarına sunularak oy birliğiyle yeni yönetim ve denetim kurulu asil ve yedek üyeleri belirlenmiş oldu. Genç Tasavvufçuları Destekleme ve Geliştirme Derneğinin Yeni Yönetim Kurulu Listesi:

Yönetim Kurulu
1) Gülten Karagöz
2) Erhan Güler
3) Ender Aydoğan
4) Ali Albayrak
5) Hüdai Yayıntaş
6) Hüsnü Samtaş
7) Ayten Samtaş
8) Engin Çapkın

Yedekler
1) Sercan Dalgın
2) Selda Çimdiker
3) İsmail Albayrak
4) Ferruh Çimdiker
5) Ünal Tuna
6) Abbas Çiçek
7) Halil Ibrahim Karesi
8) Mehmet Ali Duman

Denetleme Kurulu
1) Senem Dalgın
2) Ahmet Topuz
3) Ali Yayıntaş

Yedek Denetleme
1) Aslı Cihantürk
2) Sinem Dilara Çimdiker
3) Erkan Karataş

Toplantı dilek ve temennilerle son bulurken, dernek üyelerinin alkışları eşliğinde Yeni Yönetim Kurulu asil ve yedek üyeleri hatıra fotoğrafları çektirdi.

Toplantı sonrasında yönetim kurulu arasında gerçekleşen toplantıda yapılan görev dağılımı sonrasında Gülten Karagöz Dernek Başkanı olurken Ender Aydoğan Dernek Başkan Yardımcısı olarak görevlendirilmiştir. Dernek Genel Sekreterliğine ise Mahmud Hüdai Yayıntaş getirilmiştir. Ali Albayrak Sayman olurken Hüsnü Samtaş, Erhan Güler, Engin Çapkın ve Ayten Samtaş asil üye olarak görev almışlardır. Denetim Kurulu Başkanlığına ise Senem Dalgın getirilmiş Ahmet Topuz ve Ali Alaeddin Yayıntaş asil üye olarak görev almışlardır.

Bir Onceki Yazi

KEVSER SURESİ

Bir Sonraki Yazi

ORUÇ..

Yorumlar

  • (not be published)