BİTLİS’TE HZ. FATIMA’YI ANMA VE ANLAMA

Yabende
Tarih Mayıs 06, 2018, 5:19 am
36 secs

Bitlis Güçlü Kadınlar Platformu ve Geylani Hanımlar Eğitim ve Kültür Derneğinin organizasyonuyla “Hz. Fatıma’yı (R.A) Anma ve Anlama” programı yapılacak.

Hz. Fatıma’yı Anma ve Anlama Programı tüm hanımların katılımına açık olacak. 06 Mayıs 2018 (bugün) tarihinde gerçekleştirilecek olan program saat 13.00’da başlayacak. Program Bitlis Sosyal Hizmetler Merkezi Konferans Salonu’nda yapılacak.

3 Comments to: BİTLİS’TE HZ. FATIMA’YI ANMA VE ANLAMA

 1. Elvan

  Mayıs 6th, 2018

  Seyyide Selma hanimin organizatörlüğünde gerceklestirilecek olan Fatima (r.a) validemizi gonullere bir kez daha naksetmek uzere duzenlenen programa Erzurum’dan katilmak nasip oldu.Yabende ailesine programa teveccuhunden dolayi mutesekkiriz.Saygi ve edeple..

  Cevapla
 2. Ayşe nur

  Mayıs 6th, 2018

  Uzaklık bir perde, aralayamasamda istiyorum ki göz alıcı bir manevi hadise vuku bulsun. İnsanların en azizini anmak, anlamaya çalışmak, ve hepimize hatırlatmak..Geylani Hanımlar Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Seyyide Selma Hanımdan ve dahi Program için emeği geçen herkesten Rabbim ebeden razı olsun. Yabende ekibine bu güzel hatırlatma için teşekkürler. Hz.Fatıma’yı (ra) sevindiren Efendimizi (sav) sevindirmiştir. İnşallah bu sevince dahil oluruz. Özlem ve saygıyla..

  Cevapla
 3. Fatma

  Mayıs 6th, 2018

  Hz Fatıma Kutlu Nebinin gözbebeği seni anlamak aslında cihanı anlamak…
  Seyyide Selma hocamızdan Allah razı olsun. Beden olarak bu nacizane kutlamada bulunamasakta yüreğimiz o aşkla atmakta

  Cevapla

Yorumlar

 • (not be published)